Webtekno

Haberler ve Degiler
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut17.8 MB
  • Sürüm5.3.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciIZMO
Teknoloji alanında yayınlanan haberleri gözden geçirmeniz amacıyla tasarlanan Webtekno mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Bilim dünyası hakkında güncel ve son dakika haberlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için Webtekno sitesinin resmi mobil uygulamasına ücretsiz sahip olun. iOS  akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Webtekno ile teknoloji alanı ile ilgili güncel haber içeriklerine ulaşın. Güncel teknoloji, oyun ve bununla birlikte özel teknoloji internet haberlerine ulaşabilirsiniz. 

Oyunlar, uygulamalar ve teknoloji ile yakından ilgileniyorsanız Webtekno mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca teknoloji hakkında sorularınıza uygulama içerisinde yer alan Webtekno soru cevap bölümü ile hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde ürün, oyun ve mobil uygulama incelemeleri, sorunlarınızı çözen soru ve cevap bölümünden faydalanabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzu teknoloji alanında daha faydalı hale getirmek için Webtekno sizi bekliyor. 

Teknoloji haberlerinin yanı sıra eğlenceli video içeriklerine de ücret ödemeden Webtekno içerisinden ulaşın. Hem videoları değerlendirin hemde teknoloji haberlerini okuyarak kendinizi bilgilendirin. Akıllı cep telefonunuz teknoloji alanında geliştirilen özel internet sitesi olan Webtekno'nun mobil versiyonu ile her an sizi bilgilendirmek için hazırdır. Sizde Webtekno uygulaması ile kendinizi bilgilendirmenin tadını çıkartın. 

Webtekno indir